Tisztelt Szülők!

A Győr-Moson-Sopron Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Soproni Tagintézménye az iskolaérettségi vizsgálattal kapcsolatban tájékoztatót állított össze a nem magyarországi óvodába járó leendő elsősök szülei számára.

Kedves Szülők!

A Soproni Szakképzési Centrum 2017. november 22-én Szakmai Napot tart, melynek keretében a tanulók interaktív módon ismerkedhetnek a tagintézmények képzési specifikumaival és próbára tehetik magukat az egyes szakmákhoz kötődő bemutatókon.
A részvételről az iskolák igazolást állítanak ki a tanulók részére.

Kedves Szülők!

A Pont Velem Okos Program, valamint a Máltai Szeretetszolgálat közös szervezésében, az EMMI és a GLS futár támogatásával karácsonykor nagyszabású jótékonysági akció kerül lebonyolításra, melyhez iskolánk is csatlakozik. Az adományok rászoruló gyermekek arcára varázsolnak mosolyt, miközben mindenki átélheti az önzetlen segítés örömét is.

MEGHÍVÓ

A Sopronhorpácsi Általános Iskola

szeretettel meghívja Önöket

Pályaválasztási kerekasztal

rendezvényére, melyet  a

„Az iskola közös ügyünk”

TÁMOP 3.1.4. B-13/1-2013-0001 számú
„Köznevelés az iskolában” -

Partnerség és hálózatosodás modul

projekt  fenntartásaként 4. alkalommal szervez meg.