MEGHÍVÓ

A Sopronhorpácsi Általános Iskola

szeretettel meghívja Önöket

Pályaválasztási kerekasztal

rendezvényére, melyet  a

„Az iskola közös ügyünk”

TÁMOP 3.1.4. B-13/1-2013-0001 számú
„Köznevelés az iskolában” -

Partnerség és hálózatosodás modul

projekt  fenntartásaként 4. alkalommal szervez meg.

 A projektrendezvény helyszíne: Sopronhorpácsi Művelődési Ház

 A projektrendezvény időpontja: 2017. október 19. (csütörtök) 15 óra

Kerekasztal  a meghívott középiskolák képviselőivel – a sopronhorpácsi és a környező településekről érkező, pályaválasztás előtt álló (7-8., de akár 6. évfolyamos) diákok és szüleik, valamint az általános iskolák pályaválasztási felelőseinek tájékoztatása.

Programunkkal szeretnénk lehetőséget teremteni a pályaválasztás előtt álló diákoknak és szüleiknek, pályaválasztási felelősöknek, hogy megismerjék a továbbtanulásra vonatkozó aktuális törvényi szabályozást; hiteles információkat kapjanak a pályaválasztással kapcsolatban bennük felmerült kérdésekre.

A rendezvényen résztvevő középiskolák képviselői (tavaly 18 középiskola Győr-Moson-Sopron és Vas megyéből!) széleskörű tájékoztatást nyújtanak intézményük képzési kínálatáról a 2018-2019. tanévre vonatkozóan.

Szeretettel várjuk Önöket!

Sopronhorpács, 2017. október 6.

Varga Hajnalka

intézményvezető